Zbiornik na szambo był mi potrzebny

Mieszkanie w domu wolno stojącym miało mnóstwo plusów o czym od dawna wiedziałem. Dlatego też tak mi zależało na tym, żeby mieszkać poza miastem. O wszystko dbałem osobiście i dzięki temu nic w domu się nie psuło. Żona była z tego powodu zadowolona. 

Sprawna wymiana zbiornika na szambo

plastikowe zbiorniki na szamboSzambo, które mieliśmy było już stare i kiedyś dostałem informację, że trzeba go wymienić za jakiś czas. Nie zamierzałem z tym czekać na ostatnią chwilę, ponieważ wolałem temat rozwiązać prędzej. Wolałem uniknąć nieprzyjemności związanych z moją opieszałością. Pojechałem w sobotę rano do firmy, która sprzedawała plastikowe zbiorniki na szambo i tam znalazłem odpowiedni zbiornik dla siebie. Dowiedziałem się przy okazji komu można zlecić wymianę takiego zbiornika i niezwłocznie skontaktowałem się z tym człowiekiem. Prowadził on jednoosobową działalność, ale był bardzo pracowity i radził sobie ze wszystkimi sprawami. Podczas rozmowy telefonicznej z tym człowiekiem poinformowałem go jaki zbiornik na szambo kupiłem a on wyliczył mi koszty jego wymiany. Cieszyłem się, ponieważ stary zbiornik zabierał ze sobą i nie musiałem martwić się o to, jak się go pozbyć. Z fachowcem umówiłem się na poniedziałek. Wziąłem specjalnie dzień wolny, bo chciałem być obecny podczas tej wymiany. Facet przywiózł ze sobą masę sprzętu i zanim zabrał się za wymianę to wypompował całe szambo ze starego zbiornika. Mało był rozmowny, ale za to bardzo pracowity a to było w sumie sprawą najważniejszą. Pod koniec dnia miałem już nowy zbiornik.

Po wymianie zbiornika już byłem spokojny i wiedziałem, że wszystko działa poprawnie. Przed zimą muszę tylko docieplić poddasze, ale na to mam jeszcze sporo czasu. Póki co mogę cieszyć się wakacjami i odpocząć a tego właśnie potrzebowałem.