Zaawansowane technologie w telekomunikacji

Nowe technologie są obecne w każdej dziedzinie życia. Szczególnie szybko rozwija się komunikacja. Szereg systemów telekomunikacyjnych poprawia komfort i wydajność pracy w biurze. Obecnie odchodzi się już od analogowego łącza telekomunikacyjnego na rzecz telefonii cyfrowej. Charakteryzuje się ona przede wszystkim doskonałą jakością połączeń.

Innowacyjny telefon Yealink idealny do biura

najlepsze telefony yealinkW biurach dużych firm, gdzie łatwa i sprawna komunikacja oraz oszczędność na rachunkach jest na pierwszym miejscu instaluje się centrale, rozprowadzające sygnał cyfrowy z jednego głównego telefonu do kilku innych. Marką aparatów, które bardzo dobrze sprawdzają się do takich zadań jest Yealink. Najlepsze telefony yealink produkowane są jako przewodowe centrale telefoniczne oraz jednostki bezprzewodowe. Marka specjalizuje się szczególnie w wideofonach, posiadających duży, czytelny ekran LCD, w którym można widzieć rozmówcę. Wykorzystywany zarówno do połączeń audio jak i video, posiada cyfrową jakość dźwięku i możliwość podłączenia do niego kilku innych telefonów. Bardziej zaawansowane modele, dzięki wbudowanej przeglądarce internetowej, mają możliwość korzystania ze stron www, a obecność systemu operacyjnego pozwala na instalowanie niezbędnych aplikacji. Telefon ma także możliwość nagrywania połączeń telefonicznych dzięki portowi USB, do którego bez trudy podłączymy dowolną pamięć.

Poza zaawansowanymi telefonami przewodowymi, marka Yealink proponuje także kompaktowe aparaty bezprzewodowe, które mogą służyć zarówno jako centrale jak też i podłączone do bazy jednostki. Pomimo niewielkiego wyświetlacza, aparat również ma dostęp do Internetu oraz wideorozmowy. Ponadto posiada wiele przydatnych funkcji tj. przekierowanie połączenia, wstrzymanie czy pocztę głosową.