Wyjątkowa pamiątka z czasu ciąży

Czas ciąży to niezwykły czas zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny, ojca dziecka. Jest to zarazem czas niecierpliwego oczekiwania tej małej kruszynki na świecie, a jednocześnie dbania o jej prawidłowy rozwój i niepokój, czy wszystko aż do ostatniego dnia, kiedy mama nosi dziecko pod sercem pójdzie zgodnie z planem.

Ciąża to niezwykły czas

sesje ciążowe na ŚląskuŚląsk jest tym fragmentem całego kraju, w którym obecnie rodzi się największa w skali całej Polski liczba dzieci. To zapewne wpływa bardzo na fakt, że to właśnie w tym rejonie wykonuje się najwięcej sesji, które za zadanie mają pokazywać chwile, kiedy dziecko było jeszcze pod sercem u mamy. To również przekłada się w bardzo widoczny sposób na wzrost liczby fotografów, którzy taką tematyką się zajmują. Warto wskazać również na to, że wielu rodziców z wielką chęcią decyduje się na sesje ciążowe na Śląsku. Takie zdjęcia mają za zadanie przypominać o czasie ciąży i o tym, jakie wówczas odczuwało się emocje. Niektóre ze zdjęć są bardzo malownicze, jeszcze inne osadzone w jakiejś konkretnej stylistyce. Jak wiadomo to my zawsze wybieramy temat przewodni danej sesji. Warto jednak zadbać o to, aby fotograf, z którym współpracujemy miał swoje przemyślenia i propozycje. Fajnie jest jak prowadzi nas przez całą sesję i sprawia, że czujemy się na niej bardzo komfortowo. Nie ma bowiem sensu decydować się na sesje i być w jej trakcie zestresowanym. Wszystko wyjdzie na fotografiach.

Wiele rodzin decyduje się na wykonywanie tak zwanych sesji brzuszkowych. Wszystko dlatego, że pragną każdą, nawet tę najkrótszą chwilę zachować w swojej pamięci. Jak wiadomo pamięć ludzka jest zawodna i działa wybiórczo. Właśnie dlatego tak popularne stało się robienie zdjęć. To one przypominają nam wyjątkowe dla nas chwile i pozwalają wrócić do nich w myślach.