Urządzałem swój pub i potrzebowałem hokerów

Długo rozważałem czy kupić lokal, czy go jednak wynająć. Planowałem poprowadzić własny pub i szukałem najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania. Ostatecznie doszedłem do wniosku, że skoro miałem pieniądze, to warto było kupić lokal na własność i tak zrobiłem.

Pub z hokerami drewnianymi przy barze

hokery drewnianeNabyłem lokal w najlepszej części miasta. To było idealne miejsce na pub, bo wszędzie kręciło się mnóstwo ludzi. Wyremontowałem lokal i w całości przygotowałem go to otwarcia pubu. Miałem gotowy projekt wnętrza, ale brakowało mi czegoś przy barze, gdzie było sporo miejsca i klienci mogli tam napić się piwa. Uznałem, że zamówię hokery drewniane, które były najlepszym rozwiązaniem. Lokal już prawie był w całości umeblowany i nawet miałem załatwioną koncesję, ale to nie było wszystko. po hokery udałem się do tej samej hurtowni, w której kupiłem pozostałe meble. Mieli tam ogromny wybór i wiedziałem, że dostanę drewniane hokery. Tylko takie pasowały do reszty wystroju a wszystko musiało ze sobą idealnie współgrać. W hurtowni kupiłem osiem hokerów, które ustawiłem przy barze. Od razu pub wyglądał jak należy i był kompleksowo wyposażony. Kiedy otworzyłem lokal pierwszy raz to przyszło do mnie wielu gości. Głównie to byli młodzi ludzie, bo w tym mieście mieszkało najwięcej studentów. Tak naprawdę to ofertę skierowałem przede wszystkim do nich. Klienci chętnie siadali na hokerach przy barze i szybko się zorientowałem, że te miejsca były szalenie wygodne.

Warto było zainwestować w ten biznes, bo z czasem mój pub był jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w mieście. Oferowałem dobry alkohol i nawet miałem później przekąski, o które często pytali klienci. Może z czasem będę oferował ciepłe potrawy, ale póki co skupiam się na tym co jest.