Szeroki wybór usług stolarskich

Meble to nie tylko gotowe produkty w sklepie stacjonarnym lub internetowym. Jest również zabudowa na wymiar, którą warsztat stolarski przygotuje dla nas na specjalne zamówienie. Jest to bardzo dobra opcja dla osób ceniących sobie ład i oryginalność oraz jeśli pomieszczenie posiada wiele skosów i nierównych ścianek lub też jest niewielkich rozmiarów.

Różnorodność i funkcjonalność mebli robionych na wymiar

meble na wymiar lubinWarsztaty stolarskie świadczą liczne usługi zarówno dla biznesu jak i klientów indywidualnych. Na zamówienie są w stanie zrobić meble biurowe, meble kuchenne na wymiar, szklane panele przy zlewach, funkcjonalne wyspy, pojemne garderoby itp. Najczęściej meble na wymiar lubin zamawiane są jako zabudowa do kuchni oraz przestronne szafy garderobiane. W ich ofercie znaleźć można różnorodne materiały do wykonywania mebli na wymiar. Należą do nich przede wszystkim solidne lite drewno, łatwe w obróbce płyty laminowane, drewniane oraz marmurowe blaty kuchenne. Warsztat zazwyczaj ma w swoim asortymencie kilkanaście rodzajów frontów do szafek i szuflad, zazwyczaj zrobionych z drewna lub forniru. Ciekawym rozwiązaniem nadającym meblom oryginalnego wyglądu są aluminiowe ramki, oplatające ściany zabudowy, które wraz z nóżkami zrobionymi z tego materiału tworzą interesującą kompozycję. Niektóre firmy posiadają w swojej ofercie bardzo efektowne witraże z możliwością wygięcia ich w półkole i zamontowaniem w meble z witryną. Te piękne kompozycje nadadzą świeżości każdemu pomieszczeniu.

Różnorodność pomysłów, które można mieć zamawiając meble na wymiar jest tak duża, że warto przemyśleć tą formę zakupów zabudowy do kuchni lub sypialni, a nawet garderoby. Sprawi to, że nasi znajomi będą z chęcią przyjmować nasze zaproszenia, żeby podziwiać oryginalność i design naszego umeblowania.