Strój karnawałowy dla męża

Mój mąż często miewał szalone pomysły. Kiedy jednak urodziły się dzieci, to wszystko się uspokoiło. Przestaliśmy chodzić na imprezy a ze znajomymi spotykaliśmy się zazwyczaj w domu. Pewnego dnia jednak mój mąż znowu mnie zaskoczył i była to dla mnie bardzo miła niespodzianka. 

Uszycie mężowi stroju karnawałowego na imprezę 

stroje karnawałoweAndrzej postanowił zorganizować w naszym domu imprezę karnawałową dla znajomych i ten pomysł bardzo mi się spodobał. Od dawna nie robiliśmy nic takiego. Zdecydowałam, żeby każdy z nas się przebrał, co jeszcze bardziej miało urozmaicić imprezę. Ja miałam strój karnawałowy, który kupiłam kilka lat temu. Mężowi postanowiłam coś uszyć. Szyłam swego czasu stroje karnawałowe i znałam się na tym. Mąż chciał przebrać się za smoka i poprosił mnie, żebym właśnie taki strój na karnawał mu uszyła. Zadowolona pobiegłam do sklepu, żeby kupić niezbędny materiał i dodatki. Znałam wymiary męża i wiedziałam ile materiału zużyję na uszycie dla niego takiego stroju karnawałowego. Do imprezy było jeszcze mnóstwo czasu i bez pośpiechu szyłam mężowi strój. Często jednak prosiłam go, żeby przyszedł do mnie na przymiarkę. Chciałam, żeby Andrzej miał najlepszy strój karnawałowy. Kiedy już skończyłam go całkowicie, to poprosiłam męża, żeby się przebrał. W stroju karnawałowym wyglądał bardzo zabawnie. Był to dość oryginalny pomysł, który zasługiwał na podziw. W dniu imprezy dzieci zaprowadziłam do rodziców a w tym czasie Andrzej przygotowywał dom na przybycie znajomych.

Strojem karnawałowym mój mąż zachwycił wszystkich znajomych. Pomysł ze zorganizowaniem imprezy karnawałowej był bardzo trafiony. Świetnie się bawiłam i zrelaksowałam. Andrzej obiecał mi, że każdego roku będzie dla mnie przygotowywał taką imprezę i się ucieszyłam.