Sneakersy w kolorze białym

Niektóre trendy w modzie przemijają naprawdę szybko, inne z kolei potrafią przetrwać wiele sezonów, a nawet dekad i nie ma na to żadnej reguły. Dotyczy to nie tylko konkretnych ubrań albo obuwia, ale nawet fasonów czy kolorów. 

Sportowe modne obuwie 

sneakers buty białeWarto mieć w swojej garderobie kilka elementów, które nie wychodzą z mody, bo to właśnie dzięki nim można tworzyć naprawdę ponadczasowe stylizacje. Jeśli szukamy wygodnego, a do tego modnego, obuwia w jasnym kolorze, sprawdzą się sneakers buty białe. Od kilku dobrych sezonów białe obuwie święci na ulicach triumfy. Dodać należy, że przede wszystkim chodzi tutaj o buty sportowe lub takie o charakterze sportowym. Sneakersy idealnie wpisały się w ten trend, a do tego zgrały się z uwielbianym przez wielu ludzi stylem miejskim. Ten rodzaj obuwia o charakterze sportowym charakteryzuje się sporą wysokością, bo sięga za kostkę, a także wysoką podeszwą. Ilość kolorów jest duża, ale szczególnie popularne stały się właśnie te białe. Pasują praktycznie do każdego innego koloru, idealnie współgrają z letnią opalenizną, a do tego optycznie wydłużają nogi i całą sylwetkę, posiadają więc naprawdę sporo zalet. Sporo pań zazwyczaj nosi je w połączeniu z jeansami, choć warto zadbać o krótsze nogawki, które pozwolą odsłonić kostki. Sneakersy można też połączyć z sukienką – w stylizacji odważnej z sukienką w motyw kwiatowy, w stylizacji bezpiecznej najlepiej połączyć je z sukienką sportową o prostym kroju, na przykład w kolorze czarnym albo granatowym.

Żyjąc w mieście najlepiej postawić na swobodny, komfortowy strój, którego dopełnieniem są buty sportowe, jak na przykład sneakersy. Jeśli się na nie zdecydujemy warto rozważyć przede wszystkim model w kolorze białym, który już od wielu sezonów utrzymuje się na topie.