Sklep z dobrymi jeździkami

Nasz synek już od małego wykazuje chęci do jazdy autem. Często prosi nas o wycieczki nawet do najbliższych atrakcji, nie dlatego, że lubi je zwiedzać, ale dlatego, że lubi do nich jechać. Właśnie dlatego wraz z żoną postanowiliśmy zakupić mu prezent związany z jego pasją.

Kupno jeździka mercedesa dla syna

jeździk mercedesGdy dowiedzieliśmy się o tym, że można zakupić w dobrej cenie jeździki w naszej okolicy, nie mogliśmy dłużej zwlekać. Tym bardziej, że zależało nam na tym, aby synek rozwijał swoje hobby. Nasz syn nie jest jeszcze na tyle duży, aby kupić mu samochód elektryczny, ale właśnie w takich momentach jeździk jest świetnym rozwiązaniem. W pobliskim sklepie można było nabyć bardzo dobry jeździk mercedes. Jest on bardzo ładny, posiada srebrny kolor i pomimo ewidentnych modyfikacji na rzecz zabawki, bardzo dobrze odwzorowuje jego prawdziwą wersję. Jest zrobiony z twardego plastiku, części są połączone mocnymi śrubami, więc od razu można poczuć jak stabilna jest to zabawka. Na pewno nie ulegnie uszkodzeniu na samym starcie, a w razie czego, gdy coś się stanie po długim czasie użytkowania, to nabycie nowej sztuki nie odchudzi za bardzo naszych portfeli. Po zakupie jeździka, zabraliśmy go do naszego domu, aby pokazać go synowi. Było to oczywiście w formie niespodzianki, aby maluch mógł się miło zaskoczyć. Jeździk umieściliśmy w garażu, zaraz obok naszego rodzinnego auta. Gdy synek zobaczył swój nowy prezent był bardzo ucieszony. Łzy poleciały mu po policzku ze szczęścia.

Od dnia, kiedy zakupiliśmy jeździk, syn spędza na nim bardzo dużo czasu. Zwłaszcza wtedy, gdy udajemy się na rodzinne spacery. Jest to dla niego idealna okazja, aby mógł on zabrać ze sobą swoją ulubioną zabawkę i poczuć się jak prawdziwy kierowca. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z dokonanego zakupu.