Podjęcie współpracy z producentem taśmy polipropylenowej

 

Dlaczego mój sklep uważany był za najlepszy w mieście? To proste. Otóż oferowałem najlepsze produkty sprawdzonych marek i nigdy nie zawyżałem cen. To był klucz do sukcesu, który zresztą udało mi się osiągnąć w tak krótkim czasie. Wszyscy powinni brać ze mnie przykład.

Udana współpraca z producentem taśmy polipropylenowej

taśma polipropylenowa producentOd samego początku nie pozwalałem sobie nic narzucać i to ja decydowałem jakie towary sprzedaję w swoim sklepie. Kontrahentów dobierałem sobie ostrożnie, ponieważ na jakości współpracy mi zależało przede wszystkim. Niedawno klient zapytał mnie o taśmę polipropylenową, której niestety w ofercie nie miałem, ale zapewniłem klienta, że specjalnie dla niego sprowadzę ten produkt do sklepu. Klient ten często robił u mnie zakupy i wiedział, że dotrzymam słowa. W moim sklepie oczywiście musiała się znaleźć najlepsza taśma polipropylenowa producent, z którym postanowiłem nawiązać współpracę był mi dość znany i wiedziałem, że warto było z tym człowiekiem nawiązać taką współpracę. Zadzwoniłem do niego, żeby porozmawiać o warunkach. Przedstawiłem swoje stanowisko, które on od razu zaakceptował. Chyba wszyscy producenci w mieście znali mój sklep i wiedzieli, że warto było ze mną współpracować. Zamówiłem dwadzieścia kartonów taśmy polipropylenowej, za którą zapłaciłem cenę, która została dla mnie indywidualnie ustalona. Dzięki temu mogłem sprzedawać dobrej jakości taśmę polipropylenową w przyzwoitej cenie a to klienci zdecydowanie doceniali.

Klient, który pytał o tę taśmę wrócił do mojego sklepu po dwóch dniach. Kupił dziesięć rolek taśmy, ale zaznaczył, że jeszcze wróci. Nie on jeden kupował tę taśmę, bo chętnych nie brakowało. Współpraca z tym producentem od samego początku doskonale się układała i byłem zadowolony.