Okolicznościowy magnes na prezent i nie tylko

Pomysł na prezent, podziękowanie albo dekorację. Magnesy ze zdjęciem, napisem lub jakimkolwiek innym nadrukiem stają się coraz bardziej popularne. Innym sposobem na wykorzystanie tego typu produktu jest reklama, a magnes można wręczyć na przykład klientowi.

Nadruk na magnesie będzie świetną pamiątką

magnesy z nadrukiem na zamówienieNiby niewiele, ale z pewnością może ucieszyć. Zestaw magnesów ze zdjęciami może być znakomitym prezentem. Przykład? Dzień Babci albo Dziadka i fotografie wnuków na magnesach, które można przykleić do lodówki. Na pewno obdarowana osoba będzie pełna radości podczas pobytu w kuchni. Inny pomysł? Trochę bardziej praktyczny. Magnesy z wypisanymi hasłami. Wyobraźcie sobie, że rano wychodzicie do pracy i na lodówce zostawiacie napis: „Nie zjedz wszystkiego”. To oczywiście informacja dla męża, który na przykład ma wolne albo zaczyna pracę później, a z pewnością znajdzie w lodówce ulubiony sernik. Albo hasło: „Miłego dnia!” To naprawdę całkiem udany pomysł i miły gest. Oczywiście jest możliwość kupienia magnesów w formie liter i własnoręcznego wykonania napisu. Okazuje się, że coraz więcej firm i drukarni wykonuje magnesy z nadrukiem na zamówienie i coraz więcej odbiorców decyduje się na zakup. Nie ma się co dziwić, w końcu magnes może być świetnym gadżetem reklamowym, który przedstawiciele firmy mogą wręczyć współpracownikom, klientom czy kontrahentom. Firmowe logo umieszczone na froncie będzie przypominało na przykład o udanej transakcji, a notes na magnesie może być niezwykle praktycznym gadżetem. Możliwości wykonania magnesu z nadrukiem jest wiele, od kształtu zaczynając, na kolorach kończąc.

Magnes ze zdjęciem czy innym nadrukiem z pewnością pięknie będzie się prezentował na lodówce czy tablicy. Może się stać nie tylko miłą pamiątką, ale czasem nawet elementem dekoracyjnym. Coraz modniejszym, jak się okazuje.