Moje ulubione biustonosze

Uważam, że każda kobieta powinna mieć w swojej szafie jakąś ładną bieliznę. Sama mam bardzo dużo ładnych kompletów bielizny i chociaż nie noszę ich bardzo często to nie żałuję ich zakupu mimo, że były one drogie. W szczególności jestem wielką fanką staników push up, które naprawdę ładnie wyglądają i modelują to co potrzeba.

Mam dużo biustonoszy push up

biustonosze push upBardzo lubię bieliznę i często ją kupuję. Najczęściej kupuję staniki, których mam naprawdę dużo. Noszę biustonosze push up właściwie już od liceum i muszę przyznać, że obecnie w sklepach jest o wiele większy wybór takiej bielizny. Do tego można znaleźć o wiele więcej staników, które mają dobrą jakość i efekt push up, który dają jest bardzo mocny ale naturalny, a nie kosztują wcale bardzo dużo. Kiedyś znalezienie czegoś fajnego było o wiele trudniejsze. Nie mogę też nie wspomnieć o tym, że teraz bielizna w sklepach jest po prostu piękna. Uwielbiam wszelkiego rodzaju koronki i choć nieczęsto zdarza mi się nosić koronkową bieliznę to ją uwielbiam. Ciężko jest niestety zrobić dobry biustonosz push up z dużym dodatkiem koronki. Ale na szczęście nie tylko koronkowe staniki są ładne, więc nie mam problemu z tym by utrzymywać swoją bieliźnianą garderobę w dobrym stylu. Moim ulubionym stanikiem jest piękny czarny stanik z dodatkiem prześwitującej koronki i naszytymi na miseczki stylowymi różami. Bielizna ta jest bardzo zmysłowa.

Myślę, że nie przestanę nagle kupować nowej bielizny. Jest co coś, co powinno się często wymieniać, bo ma bezpośredni kontakt z naszym ciałem. Co kilka miesięcy przebieram wszystkie swoje szuflady z bielizną i wyrzucam stare rzeczy, po to by mieć miejsce na zastąpienie je nowymi. Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie. Dzięki temu utrzymuję porządek w bieliźnie.