Łóżko do odmienionej sypialni

 

Z powodu tego, że w końcu udało mi się przemalować kolor ścian w mojej sypialni stwierdziłam, że warto zmienić coś jeszcze. Moje stare łóżko nie prezentowało się zbyt dobrze, można właściwie powiedzieć, że wyglądało brzydko i nie pasowało do niczego w sypialni. Dlatego też postanowiłam w końcu zainwestować i kupić nowe, ładne łóżko. 

Zaletą białego łóżka jest jego uniwersalność

łóżko białeWybór łózka nie zajął mi właściwie zbyt dużo czasu. Postawiłam na klasykę czyli łóżko białe, które pewnie można spotkać w wielu domach. Ja jednak nie odczuwam potrzeby by mój dom wyróżniał się nie wiadomo jak bardzo. Lubię proste i dobre rozwiązania. Białe łóżko jest idealnym rozwiązaniem do mojej sypialni, ponieważ jest to pomieszczeniem, w którym znajdują się meble różnokolorowe np. różowa komoda i biurko w kolorze kanarkowej żółci. Wygląda to dość interesująco i na pewno nie jest to wystrój dla wszystkich, ale mi się podoba. Białe łóżko trochę uspokaja całe to zwariowane wnętrze. Poza tym do białego łóżka pasują pościele i poduszki w różnych kolorach. Zdecydowałam się na łóżko o szerokości 160 centymetrów. Rama łóżka jest prosta, a łóżko jest dość niskie. Strasznie mi się to podoba. również zagłówek nie jest przesadnie ozdobny i nie jest wysoki, a więc pasuję do całości. Podoba mi się to że choć zagłówek jest niski to jest dość gruby, a więc mogę na jego górze kłaść rzeczy, przez co stanowi on dla mnie pewnego rodzaju półkę. Teraz mam tam akurat położone ozdobne kule LED.

Uważam, że wybór białego łóżka był bardzo trafny. Podoba mi się jego dizajn i to jak dobrze pasuje do reszty wyposażenia mojej sypialni. Dzięki grubemu materacowi łóżko to jest też niezwykle wygodne. Codziennie rano budzę się bardzo wypoczęta, czego nie odczuwałam przy poprzednim łóżku.