Kupno nowego domu z drewna

Obiecałem sobie, że jak przejdę na emeryturę, to przeprowadzę się na wieś. Okolica była piękna i co kawałek były piękne domy. Chciałem mieszkać blisko lasu i na własny dom odkładałem pieniądze od razu, jak rozpocząłem pracę zawodową. Nie chciałem kupować domu na kredyt.

Tanio kupiony dom drewniany za miastem 

domy drewniane śląskieKilka miesięcy przed przejściem na wyczekiwaną emeryturę zacząłem rozglądać się za ofertami domów na sprzedaż. W okolicy, która mnie interesowała, głównie oferowano domy drewniane Śląskie województwo słynęło z takich domów i tak spora ilość ofert wcale mnie nie dziwiła. Chciałem kupić nowy dom, w którym nikt wcześniej nie mieszkał. Drewniany dom był dla mnie idealną opcją, ponieważ koszt jego zakupu był atrakcyjny. Po sprzedaży swojej kawalerki w centrum Katowic, mogłem pozwolić sobie na umeblowanie całego domu. Zapoznałem się z ofertami sprzedaży domów, które znalazłem w jednym z biur nieruchomości. Jeden dom, który był na sprzedaż spodobał mi się wyjątkowo. Był to nowo wybudowany dom blisko lasu. Okolica była spokojna a do domu należała dość spora działka. Mogłem pozwolić sobie na duży ogród i wybieg dla psów. Pojechałem obejrzeć ten dom osobiście. Od razu jak pojawiłem się na miejscu wiedziałem, że w nim zamieszkam. Dom był piętrowy. Posiadał ogromny taras z widokiem na jezioro. O takim domu marzyłem. W środku wszędzie pachniało drewnem i to działało na mnie uspokajająco. Nie oglądałem już innych domów. Ten był moim wymarzonym.

Dookoła stały liczne domy z drewna a sąsiedzi, którzy w nich mieszkali byli przyjaźni. Szybko nawiązałem znajomości i organizowałem grilla dla wszystkich w swoim ogrodzie. O takim życiu na emeryturze zawsze marzyłem. Warto realizować wszystkie cele, bo dzięki temu człowiek jest szczęśliwy.