Która firma produkuje najlepsze damskie rowery?

Kobiety bardzo często maja problem z wyborem, odpowiedniego dla siebie jednośladu. Wśród wielu firm i modeli łatwo się pogubić, a w dodatku sponsorowane linki, często narzucają wybór. Reklama ma jednak to do siebie, że nie do końca mówi prawdę.

Damskie rowery od Krossa

damski rower krossPolska firma Kross jest obecna na rynku od prawie trzech dekad. Specjalizuje się w produkcji rowerów dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Doskonale zna rynek i potrafi bezbłędnie odgadywać potrzeby klientów, dzięki swojemu doświadczeniu i zatrudnianym fachowcom. Damskie rowery ich produkcji cechują się nienagannym designem i solidnością wykonania. Dzięki unikalnej konstrukcji ramy, kobiety mają ułatwione wsiadanie i zsiadanie z roweru, Regulowane siodełko oraz kierownica, pozwalają idealnie dopasować parametry roweru do wzrostu, by uzyskać optymalnie ułożoną sylwetkę. Damski rower Kross to również gwarancja najniższej na rynku ceny w idealnej harmonii z jakością. Rowery dla pań od Krossa uzyskały w testach konsumenckich, jedne z najwyższych w historii, pozytywnych ocen. Daleko w tyle pozostawiły polskie marki i zagranicznych potentatów, ustępując miejsca jedynie nielicznym. Wśród damskich rowerów Kross znajdziemy rowery górskie, szosowe, miejskie oraz trekkingowe. Jednak z badań wynika, że panie najbardziej cenią sobie jazdę rekreacyjną, dlatego najczęściej wybierane przez nie jednoślady to popularne „górale” oraz rowery miejskie. Jeżeli któraś z pań ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do słuszności wyboru firmy Kross, polecamy zaglądnąć na stronę internetową producenta i dokonać porównania na własną rękę.

Damskie rowery Kross należą do najchętniej kupowanych w Polsce. Swoją popularność zawdzięczają nie tylko unikalnemu i charakterystycznemu designowi i niskiej cenie, lecz przede wszystkim funkcjonalności i najwyższej jakości wykonania.