Kolorowa, miękka pościel dla niemowląt

Życie naszej rodziny wywróciło się ostatnio do góry nogami. Mojej siostrze urodziło się bowiem dziecko, pierwsze w naszym rodzeństwie. Siostra mieszka obok mnie, więc mój siostrzeniec stał się moim oczkiem w głowie, od kiedy go pierwszy raz ujrzałam. Teraz, kiedy tylko jestem gdzieś w mieście czy w galerii, zawsze wstępuje do sklepów w produktami dedykowanymi najmłodszym.

Ręcznie wykonana pościel dla niemowlaka

miękka pościel niemowlęca handmadeKiedy mały człowiek przychodzi na świat, najbliżsi mu dorośli tracą dla niego głowę. Doświadczam tego po urodzeniu mojego siostrzeńca, dla którego zupełnie straciłam głowę. Oddałam bym mu cały świat, dlatego też co rusz otrzymuje ode mnie nowe prezenty. Siostra trochę się ze mnie śmieje, twierdząc, że maluszek jest za mały, aby wiedzieć co dla niego robię. Dla mnie to nie ma znaczenia. Zawsze więc, kiedy mijam sklep z produktami przeznaczonymi dla najmłodszych, wchodzę do niego i prawie nigdy nie wychodzę z pustymi rękoma. Ostatnio na przykład bardzo spodobała mi się miękka pościel niemowlęca handmade, którą zobaczyłam w niedużym, ale niezwykle urokliwym sklepiku. Sklep ten prowadzi młode małżeństwo, które pasjonuje się szyciem ubranek, pościeli oraz zabawek dla najmłodszych. Pościel wykonana przez nich uszyta jest z miękkie bawełny i jest tak niezwykle miła w dotyku, że musiałam kupić jeden komplet dla mojego siostrzeńca. Wybrałam prześliczny, pastelowy wzór z kolorowymi chmurkami. I na pewno nie był to mój ostatni zakup w tym sklepie.

Nie sądziłam, że można aż tak stracić głowę dla dziecka. Zakochałam się w moim siostrzeńcu i co chwilę kupuje mu nowe prezenty. Odkryłam niedawno wspaniały sklep, w którym można zakupić na przykład ręcznie robioną pościel. Niezwykle miękka i atrakcyjna wizualnie spodobała mi się tak bardzo, że kupiłam dla siostrzeńca.