Jak grać w foot dart?

Doskonała zabawa połączona z aktywnością fizyczną – to jest to ! Każdy, kto lubi popularna grę barową jaką są rzutki oraz łączy to z upodobaniem do piłki nożnej, znajdzie w tej rozrywce wszystko, czego potrzeba, by doskonale się bawić.

Kto może grać w foot darta?

gra w foot dartTen rodzaj gry, był w początkowym okresie częścią wesołych miasteczek i lunaparków. Jednak w szybkim czasie zyskał tak wielką popularność, że ludzie kupują ten gadżet do swoich ogrodów. W końcu to świetny sposób, by spędzić w gronie rodziny lub znajomych, miły czas. Jednak czym jest foot dart i jak w niego należy grać? To bardzo proste. Wysoka na około sześć metrów tarcza jest nadmuchiwana i stanowi odwzorowanie tarczy do klasycznego darta. Są na niej pola z punktacją i czerwony środek liczony za pięćdziesiąt punktów. Rolę rzutki pełni piłka. Zarówno tarcza jak i piłka są pokryte rzepem, dlatego piłka zatrzymuje się w miejscu, w które została kopnięta. Gra w foot dart polega na rywalizacjami z innymi graczami. Należy w jak najmniejszej ilości strzałów zejść od pięciuset jeden punktów do zera. Zresztą to tylko jedna z form rozgrywki, wymyślane są wciąż nowe. Futbolowy dart jest też świetnym sposobem na szkolenie swojej celności i techniki. W ten sposób, można się nie tylko dobrze bawić, ale również podnosić swoje umiejętności. Z tej formy rozrywki może korzystać każdy. Nieważne ile ma się lat i jakiej płci się jest. To doskonała rozrywka, która najlepiej smakuje w gronie przyjaciół. Skorzystanie z foot darta nie jest drogie, jedna rozgrywka to koszt około dziesięciu złotych.

Foot dart szturmem przebił się do pierwszej ligi rozrywek plenerowych. Gdziekolwiek nie pojawi się wielka tablica do grania w foot darta, tam od razu zbierają się rzesze chętnych do gry. Ta zabawa integruje i jednocześnie uczy jak ważna dla zwycięstwa jest dokładność.