Internetowy sklep z akcesoriami monitoringu

Ubezpieczenie w przypadku tak dużego magazynu jak nasz było niestety koniecznością. Większość firm ubezpieczeniowych wymagała jednak, by obiekt był zabezpieczony i wyposażony w systemy alarmowe. By wszelkie wymagania były spełnione, w magazynie musiał zostać zainstalowany monitoring.

Sklep internetowy z urządzeniami cctv

telewizja cctv sklep internetowyWybór był dość trudny, gdyż nikt z firmy nie znał się na tego typu systemach, więc do planowania i instalacji wynajęliśmy usługi specjalisty od montażu zabezpieczeń. Polecił nam on zakup całego zestawu monitoringu stacjonarnego, gdyż taki najlepiej sprawdzi się na naszym obiekcie. Wskazał on również posiadający w ofercie wszystko co potrzebuje do instalacji telewizja cctv sklep internetowy, w którym zaopatrzyliśmy się w niezbędne podzespoły. Jako że był to monitoring całkowicie stacjonarny, należało wyznaczyć osobne pomieszczenie w którym miał znajdować się rejestrator i komputer sterujący monitoringiem, a dostęp do niego mieli tylko i wyłącznie kierownicy zmian. Kamery zostały rozmieszczone po całej powierzchni magazynu i części socjalnej tak, by pokrycie było jak największe, bez często zdarzających się ślepych punktów. Większość kamer była również ruchoma, działając automatycznie do czasu ingerencji przez osobę upoważnioną do sterowania nimi, gdyż na naszym obiekcie nie było konieczności ciągłego monitorowania. Ruchome kamery przede wszystkim sprawdzały się na zewnątrz, gdzie była konieczność obserwacji dość rozległego terenu przy magazynie.

Instalacja monitoringu okazała się niezwykle przydatna, gdyż poza oczywistym wymaganiem zabezpieczenia, monitoring pomógł także w wielu sytuacjach spornych. Wystarczyło tylko odtworzyć konkretny zapis z danego dnia, by można było całą sytuację obejrzeć i ocenić osobiście.