Gadżet reklamowy na targi firm

Zastanawiając się nad promocją mojej firmy, która zajmowała się sprzedażą okien szukałem ciekawych pomysłów. Zbliżały się targi więc musiałem być wyposażony w wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe. Oczywiście należało odpowiednio zaskoczyć uczestników w taki sposób aby zechcieli odwiedzić nasze stoisko.

Zamówienie na napoje z logo firmy 

napój energetyczny z logoCzołowym pomysłem wśród moich pracowników była specjalna lodwóka z napojami. Już samo urządzenie chłodzące miało mieć logo naszej firmy. Jednak drzwi miały być wykonane w kształcie okna w staki sposób aby zwracały na siebie uwagę. Wewnątrz miały znajdować się różnego rodzaju napoje z naszym logo dla gości. Odkryliśmy, że w ostatnich miesiącach ten sposób na gadźety reklamowe stał się modny i popularny. Ludzie chętnie częstowali się napojem, ponieważ mieli z tego korzyść. Napój energetyczny z logo, woda mineralna czy zwykły sok zawsze znajdowały zastosowanie. Na dodatek cena wcale nie była taka wygórowana więc bez większych problemów można było sobie pozwolić na taką inwestycję. Ostatecznie firmę, która prowadziła tego typu usługi znalazłem w sieci. Tam oferowało się miejsce, które dysponowało sporą wiedzą oraz doświadczeniem. Na dodatek można było dodatkowo poprosić o pomoc grafików, którzy projektowali etykietę na wybranej puszce czy butelce. Szeroki wybór możliwości był w tym przypadku bardzo ważny, ponieważ każdy mógł działać według własnego uznania. Napój był o wiele bardzie atrakcyjny od specjalnych smyczy czy kubków.

Dodatkowo własna lodówka z motywem okna miała być czymś co przyciąga uwagę z daleka. Zamiar był taki, że każdy zainteresowany mógł ją otworzyć i się poczęstować. Taki chwyt marketingowy z pewnością miał zapewnić spory ruch na naszym stoisku. Przygotowania do targów były bardzo intensywne.