Fryzury na Sylwestra

Jestem w kropce, albo raczej całkiem niedawno byłam w kropce. Mąż w tym roku mnie zaskoczył i na Sylwester zaprosił na salę balową. Nie zdarza mu się to często, takie zaskoczenie mnie, więc tym bardziej cieszę się niezmiernie. No ale przy okazji takiej imprezy trzeba wybrać odpowiednią kreację, makijaż no i fryzurę.

Jak znaleźć fryzjera na ostatnią chwilę

fryzjer łódźNo i jak z sukienką i makijażem nie mam problemu, bo sukienkę kupiłam sobie już latem, były duże wyprzedaże, a kto z nich nie korzysta, ja skorzystałam. Makijaż zrobię sobie sama, ponieważ na co dzień sporo się maluje, więc kosmetyków mam od groma, coś na ten wieczór też się znajdzie. Ale problem pojawił się przy fryzurze. Fryzjer Łódź, tylko takie opcje mnie interesowały, bo mieszkam w Łodzi i nie chce mi się nigdzie jeszcze jeździć się uczesać. Dzwonię do mojego fryzjera, który mnie strzyże, a tu niespodzianka, bo wszystkie terminy na 31 grudnia ma zajęte. A to mi niespodzianka, co ja się spodziewałam w grudniu, że będzie czekał na mój telefon? No więc wzięłam sprawy w swoje ręce i zaczęłam wypytywać wśród koleżanek korzystających z usług fryzjerskich w Łodzi, aby kogoś doradziły. Zadzwoniłam w jedno, drugie, trzecie miejsce i wszystko zajęte. Myślę sobie, jestem już skazana na to, że coś sama sobie wymyślę na głowie. A tu z pomocą przyszła znajoma, która korzysta z usług dziewczyny, która salon ma w swoim domu i przyjmuje nawet w późniejszych godzinach. Dzwonię i proszę jaka niespodzianka, miała wolne.

Takich wyborów nie ma co zostawiać na koniec. Ale wszystkiemu winien jest mąż, bo za późno mi powiedział. To znaczy powiedział mi w momencie kiedy się zapisał, bo zwolniły się miejsca na Sali i mógł z nich skorzystać. Tak więc, mam nadzieję, że zabawa będzie udana, bo podobno to co tak na ostatnią chwilę to najlepsze.