Foteliki samochodowe dla dzieci

Aby w sposób odpowiedzialny podróżować z naszymi najmłodszymi pociechami samochodem, potrzebujemy odpowiedniego fotelika samochodowego. Zgodnie z polskim prawem, dziecko powinno podróżować w nim aż do momentu osiągnięcia odpowiedniego wzrostu, który zazwyczaj związany jest z ukończeniem przez dziecko dwunastego roku życia.

Foteliki samochodowe od firmy Sparco

renomowane foteliki samochodowe sparcoFirma Sparco zasłynęła na rynku przede wszystkim produkcją profesjonalnych foteli (i nie tylko) do aut wyścigowych i rajdowych. Z tego też powodu, jej marka najbardziej jest rozpoznawalna wśród specjalistów zajmujących się Formułą 1, WRC i wyścigami NASCAR. Sparco, po wielu sukcesach związanych z wyposażeniem motoryzacyjnym samochodów wyścigowych, zajęło się również produkcją fotelików samochodowych, przekładając na nie swoje doświadczenie i technologie, które opracowano przy produkcji foteli do samochodów rajdowych. Oznacza to, że renomowane foteliki samochodowe Sparco charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, jak i precyzją wykonania, ale nade wszystkim bezpieczeństwem, które osiągnięto przez lata pracy nad pełnowymiarowymi fotelami samochodowymi. Firma Sparco w pełni zadbała o przetestowanie jakości swoich fotelików samochodowych wykonując odpowiednie testy na ruchomych częściach fotelików i weryfikując ich mechaniczne właściwości. Ze względu na pozytywne przejście testów, wszystkie foteliki Sparco posiadają oryginalne etykiety homologacyjne, poświadczające postulat spełniania norm wyznaczonych przez Unię Europejską.

Foteliki samochodowe produkowane przez firmę Sparco charakteryzują się dużą różnorodnością w dostępnym asortymencie. Dzięki temu możemy dobrać odpowiedni fotelik do aktualnych potrzeb naszego dziecka, zapewniając mu komfortową i bezpieczną podróż.