Dron gwarantujący rewelacyjną rozrywkę

 

Drony pokochali wszyscy i jest to fakt niepodważalny. Dzieciaki uwielbiają się bawić modelami służącymi głównie do zabawy, nastolatkowie z kolei celują już w bardziej zaawansowane drony do wykonywania trików, zaś profesjonalnemu fotografowi, dron może otworzyć zupełnie nową ścieżkę kariery.

Świetna jakość drona za niską cenę

plecak phantom 4Od kilku lat moi przyjaciele często wybierają się w plener, aby polatać swoimi dronami. Z chęcią zabieram się z nimi i fotografuję nasze wspólne wypady, lecz pewnego dnia zauważyłam, że moje zdjęcia z lustrzanki są po prostu nijakie w porównaniu z tymi, jakie potrafi wykonać dron. Niestety ich ceny bardziej odstraszały mnie aniżeli zachęcały do kupna, tym bardziej że nigdy dronem nie latałam i szkoda by było uszkodzić tak dobry i drogi sprzęt. Dopiero jeden z moich kolegów zdradził mi, że swoją naukę latania zaczynał od znacznie tańszych modeli, acz dających również świetną rozrywkę. Takim sposobem szukając drona z niższej półki cenowej dla siebie trafiłam na model hubsan x4 h107c plus. Jest to dron dwukrotnie jeśli nie trzykrotnie tańszy od tych profesjonalnych, które dodatkowo wymagają specjalnego, także płatnego zezwolenia, lecz mimo to, że wygląda jak zabawka, jest rewelacyjnym narzędziem nie tylko do samej nauki latania, ale przede wszystkim dla rozrywki. Za sprawą trybu dla początkujących, mogłam oswoić się z dronem latając nim automatycznie, lecz po kilku dniach zaczęłam prawdziwą zabawę w trybie przeznaczonym dla zaawansowanych.

Obecnie podczas wspólnych dronowych wycieczek, latam z kolegami także swoim dronem. Co więcej, przykuł on niemałe zainteresowanie moich przyjaciół, ponieważ podczas gdy oni ostrożnie i powoli latali swoim sprzętem, jak „brykałam” dronem wokół nich wykonując różne triki, co bardzo im się spodobało i do takiego stopnia, iże sami planują zakup drona właśnie bardziej sportowego. 

Najnowsze informacje na flytoy.pl