Damska piżama bawełniana

 

Każdy z nas śpi przeciętnie około ośmiu godzin na dobę. Długi i nieprzerwany sen w wygodnym łóżku ma wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie, ale istotne jest też to, w czym śpimy. Może to być sama bielizna, luźny podkoszulek, albo miękka piżama dostosowana do pory roku. 

Jaka jest najlepsza piżama dla zimę?

piżamy damskie bawełnianeWiększość z nas lubi spać i wie, że nie w każdym warunkach można się wyspać. Jeżeli jest nam za zimno, lub za gorąco, to z pewnością nie będziemy mieli spokojnego snu. Poza odpowiednią temperaturą w sypialni, dobrą pościelą, konieczne są właściwe piżamy damskie bawełniane. Jeżeli śpimy w samym podkoszulku w zimie, to może nam być za zimno, dlatego bawełniana, złożona z długich spodni i koszuli, z pewnością nie pozwoli nam zmarznąć nawet przy minusowych temperaturach na dworze. Bawełna w formie miękkiego materiału frote, na pewno będzie miła w dotyku i ułatwi nam szybkie zaśnięcie. Taka piżama dobrze trzyma ciepło i chłonie wodę jak gąbką, dlatego idealnie się nadaje do spania. Damska piżama może być w formie koszuli że spodniami, kompletu krótkich spodni z podkoszulkiem, lub po prostu będzie to koszula nocna. Najlepiej aby była uszyta z wysokogatunkowej bawełny. Na lato polecane są podkoszulki na ramiączkach sięgające do pasa, albo do połowy uda i wtedy są także koszulą do spania. Piżamy damskie posiadają z przodu nadruki, lub kolorowe prasowanki i kupimy je w sklepach z bielizną, albo popularnych sklepach odzieżowych. Dobrze jest mieć przynajmniej dwa, albo trzy komplety na zmianę.

Dla większości z nas piżama jest konieczną częścią garderoby, bo pozwala czuć się komfortowo w łóżku. Bawełniane piżamy są wygodne i miękkie w dotyku. Oczywiście na namiętny wieczór z partnerem się nie nadają  ale do codziennego użytku są najlepsze.